Analüüsi tellimise juhised

Teenuse tellimine kulgeb mõlemale poolele sujuvamalt, kui jälgida alltoodut:

 1. Teha analüüsi jaoks sobivad fotod vastavalt juhistele. Palun järgida neid täpselt, sest siis kohe esimese korraga sobivad fotod!
 2. Tellimisvormi täitmisel pidada silmas kahte asjaolu:
  • fotode üleslaadimine võib võtta olenevalt fotode mahust mõnevõrra aega;
  • lisainformatsiooni kast täita ainult juhul kui analüüsitaval isikul on olnud kosmeetilisi operatsioone või muid näojooni korrigeerivaid sekkumisi. Täitmisel panna lühidalt kirja, millist näoosa mil moel ja millal on korrigeeritud. Looduse poolt kujundatud näo korrigeerimine võib, kuid ei pruugi kaasa tuua moonutusi inimese iseloomuomadustes;
  • täiendav kohtumine analüüsi tulemuste teemal rääkimiseks ja võimalike lisaküsimuste esitamiseks on lisateenus: tuleb teha valik, kas seda soovitakse – võimalusel ja huvi korral on see soovitatav.
 3. Enne TELLIN ISIKUANALÜÜSI nupule vajutamist kontrollida üle, et fotod on edukalt üles laaditud, nõutud lahtrid täidetud, e-posti aadress õige ja sobivad valikud tehtud – seejärel esitada tellimus.
 4. Pärast tellimuse esitamist avaneval järgmisel leheküljel on ära toodud Phenoversum OÜ arveldusarve, kuhu tuleb tasuda analüüsi teostamise eest. Sama arveldusarve on ära toodud ka kodulehe allosas. Selgituseks märkida teenuse tellija nimi. Saab maksta enda netipanga kaudu kohe või oodata ära 1-2 tööpäeva jooksul edastatav arve. Kui mainitud aja jooksul arvet ei ole saabunud, siis on soovitav täiendavalt ühendust võtta (võimalik, et e-posti aadress sai kogemata valesti sisestatud vms).
 5. Tellimuse valmimise ajaarvestus algab pärast raha laekumist ning pärast vastuse saamist võimalikele küsimustele seoses fotode või edastatud informatsiooniga.

Telli personaalne isikuanalüüs

 • Lohista fotode failid siia või
  Accepted file types: jpg, png, Max. file size: 10 MB, Max. files: 2.
  • Täita juhul kui olnud näojoonte korrigeerimist
   Võimalus pikemalt rääkida ja küsida lisaküsimusi teostatud analüüsi teemal. Kohtumiskoht Tallinnas eraldi kokkuleppel.