Kvaliteetse teenuse saamiseks palun järgida allpool toodud juhiseid ja teha mitte ise fotod, vaid paluda, et keegi teist vajalikud fotod teeb:

  1. Kaks selget ja hea valgustusega tehtud fotot isikust: vaade eest ja külgvaates – palun vaadata kõrval (telefonis all) olevat näidist. Paarile analüüsi tegemise korral mõlema eest- ja külgvaates fotod.
  2. Pea peab fotol olema võimalikult otse – vältida pea kallutamist ette, taha või küljele. Fotodel peab inimene vaatama otse ette nii otse- kui ka külgvaates ning mitte nurga all ülevalt või alt vms.
  3. Fotodel peavad olema hästi näha ja ei tohi olla juustega varjatud nägu, kael, kulmud ja kõrvad.
  4. Isik fotodel peab olema miimiliste grimassideta ja meigita: need mõlemad muudavad näojooni, eriti kulmude, silmade ja huulte piirkonnas. Samuti tuleb pildistamise hetkeks eemaldada suured kõrvarõngad, võimalusel ka teised ehted.
  5. Iga üleslaetava foto maht  – soovituslikult kuni 1 MB. Kui on sellest suurem (vahemikus 1-10 MB), siis võib üleslaadimine olla aeglasem ja katkendlikum.
  6. Foto formaadiks peab olema kas .jpeg (JPG) või .png. Sobivad nutitelefoniga tehtud fotod, kui aga käepärast hea fotoaparaat, siis eelistatud sellega ülesvõetu.
  7. Fotod peavad olema võimalikult värsked ehk tehtud viimase paari kuu jooksul.
  8. Ei ole soovitav teha fotod vahetult pärast rasket treeningut vms pingutust – näojooned hakkavad mõnevõrra „ujuma“. Pisut puhkust ja siis õige aeg!